Podsumowanie Drugiego Śniadania Biznesowego Przedsiębiorców

W ubiegły piątek w Turówka Hotel & Spa **** w Wieliczce zorganizowaliśmy Drugie Śniadanie Biznesowe dla Przedsiębiorców. Spotkanie to było okazją do poznania zalet korzystania z dofinansowanych usług doradczych. Temat ten, a także nowoczesne narzędzia, które usprawniają przebieg procesów finansowo-księgowych w przedsiębiorstwach, przybliżyła Maria Duda, Prezes Ekoconsultant. 

Korzystanie z dofinansowanych usług doradczych wcale nie musi wymagać załatwiania wielu formalności. O zasadach korzystania ze środków unijnych w projekcie „Twój biznes, nasze wsparcie – doradztwo dla MŚP” goście dowiedzieli się z prezentacji Bartosza Balawendera, konsultanta projektu. Dzięki udziałowi w projekcie „Twój biznes, nasze wsparcie – doradztwo dla MŚP” małopolscy przedsiębiorcy korzystają z dofinansowanych do 50% usług doradczych w obszarach takich, jak finanse, księgowość, prawo, controlling, IT. 

Zgromadzeni goście mogli poznać także metody oceny efektywności przedsięwzięć biznesowych. Na temat rozwiązań controllingowych ciekawą prezentację przedstawił Paweł Prymakowski, Prezes IT Vision, partnera projektu „Twój biznes, nasze wsparcie – doradztwo dla MŚP”. 

O możliwościach finansowania zakupu kompensatorów mocy biernej opowiedział Jarosław Balsamski, Dyrektor Centrum Korporacyjnego Banku Ochrony Środowiska. 

Sylwia Wójcik, konsultant projektu, przedstawiła internetową platformę wymiany danych i dokumentów, poprzez którą obsługa księgowa odbywa się zdalnie. Klient zyskuje wgląd do danych przez całą dobę, a ryzyko popełnienia błędów wskutek czynnika ludzkiego jest zminimalizowane. 

Spotkanie przebiegało w miłej i niezobowiązującej atmosferze i było okazją także do porozmawiania i wymiany doświadczeń. Śniadanie zakończyło się losowaniem upominków.

Wszystkim naszym gościom bardzo dziękujemy za przybycie i udział w spotkaniu!

Chętnie spotkamy się z Państwem indywidualnie, aby porozmawiać o potrzebach Państwa firmy i ustalić możliwość udziału w projekcie.

Zapraszamy do kontaktu!

Galeria zdjęć

 

 

 

 

 

Bookmark and Share
Partnerzy:
Systemy ERP
4audyt
Stowarzyszenie doradców gospodarczych
Polska Izba Firm Szkoleniowych
British Polish Chamber of Commerce