Targi Outsourcingu – byliśmy tam!

17 i 18 października uczestniczyliśmy w pierwszych w Polsce Targach Outsourcingu, gdzie w jednym miejscu spotkali się przedstawiciele największych firm z branży outsourcingu. Przez dwa dni halę EXPO XXI w Warszawie odwiedziło ponad 1100 osób zainteresowanych usługami call center, archiwizacji, wsparcia sprzedaży, merchandisingu, rekrutacji, kadr i płac, leasingiem pracowniczym i wieloma innymi.  Odwiedzającymi byli  głównie właściciele oraz przedstawiciele firm, którzy poszukują zmian strukturalnych, innowacji oraz zminimalizowania kosztów.

Podczas targów zaprezentowaliśmy zwiedzającym nasze nowoczesne rozwiązanie księgowe – internetową platformę Business Connect, służącą do wymiany danych między firmą a jej klientami. To rozwiązanie pozwala optymalizować koszty usług księgowych i skrócić czas przetwarzania danych, ale przede wszystkim pozwala na ograniczenie błędów pojawiających się podczas ręcznej obróbki dokumentów. 

Bardzo miło nam było spotkać się z Wami podczas Targów. Mieliśmy okazję odbyć interesujące spotkania i rozmowy, które – mamy nadzieję – zaowocują dalszą współpracą. Cieszymy się z tak dużego zainteresowania naszą ofertą.

Wszystkich, którzy zgłosili się na bezpłatny pokaz e-księgowości, zapraszamy do KONTAKTU.

Zobacz zdjęcia z Targów Outsourcingu.

 

Bookmark and Share
Partnerzy:
Systemy ERP
4audyt
Stowarzyszenie doradców gospodarczych
Polska Izba Firm Szkoleniowych
British Polish Chamber of Commerce