O firmie

Jesteśmy firmą doradczą świadczącą szeroki wachlarz usług z dziedziny: rachunkowości, finansów, prawa pracy, ekonomii i informatyki. Od kilkunastu lat tworzymy zespół specjalistów zdolnych szybko i skutecznie reagować na potrzeby naszych Klientów.

Zespół biura rachunkowego Ekoconsultant tworzą specjaliści z bogatym doświadczeniem w zakresie księgowości, kadr i płac, finansów, controllingu, zarządzania i prawa. Nasi pracownicy posiadają uprawnienia doradcy podatkowego lub certyfikaty Ministra Finansów w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Są to osoby z wyższym wykształceniem, które ukończyły również studia podyplomowe w dziedzinie prawa, rachunkowości i finansów. Nasi pracownicy zdobyli wykształcenie na takich uczelniach, jak Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu, Uniwersytet Śląski w Katowicach, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, czy Uniwersytet Warszawski.

Zatrudniamy także zespół doradców świadczących usługi consultingowe w obszarach: zarządzanie, rachunkowość, księgowość, prawo, controlling, IT. Realizują oni projekty dla przedsiębiorstw rodzimych i zagranicznych działających w sektorze produkcji, handlu i usług.

Praktyczne i merytoryczne kompetencje, jak również znajomość stale zmieniających się przepisów prawa podatkowego pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. 

Naszymi Klientami są między innymi:

  • Spółki prawa handlowego, spółki cywilne, działalności gospodarcze osób fizycznych
  • Firmy handlowe, usługowe, produkcyjne
  • Firmy z udziałem Skarbu Państwa
  • Fundacje i stowarzyszenia
  • Przedsiębiorstwa prowadzące księgi handlowe, księgi przychodów i rozchodów, ewidencję przychodów.

Wielu z naszych Klientów to firmy zagraniczne bądź z udziałem kapitału zagranicznego.

Realizujemy zlecenia podmiotów krajowych i zagranicznych, prowadząc obsługę w językach obcych oraz realizując specyficzne oczekiwania w zakresie raportów, analiz na potrzeby zarządów firm zlokalizowanych poza granicami Polski. Spółkom z udziałem kapitału zagranicznego oferujemy przygotowywanie sprawozdań finansowych w międzynarodowych (MSR) i amerykańskich (US GAAP) standardach rachunkowości.
Nastawieni jesteśmy na budowanie długotrwałej współpracy z Klientami, dlatego szczególny nacisk kładziemy na jakość i kompleksowość oferowanych usług. Dostarczane przez nas usługi mają indywidualny charakter i są ściśle dostosowane do oczekiwań i potrzeb Klientów.

Bookmark and Share
Partnerzy:
Systemy ERP
4audyt
Stowarzyszenie doradców gospodarczych
Polska Izba Firm Szkoleniowych
British Polish Chamber of Commerce