Podsumowanie Konferencji „Wsparcie dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw” w Nowym Sączu

W dniu 15 listopada 2011r. grupa przedsiębiorców MŚP, przybyła na Konferencję zorganizowaną przy udziale Ekoconsultant, IT Vision oraz Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu. Zorganizowano panele dyskusyjne, do których zostali zaproszeni goście: Piotr Podobiński- Członek Zarządu Banku Łąckiego,  Monika Bochenek- Dyrektor Powiatowego Centrum Funduszy Europejskich oraz Członkowie Zarządu Ekoconsultant i IT Vision. Podczas rozmowy nakreślono kierunki rozwoju Sądecczyzny w oparciu o środki unijne, wskazano Projekt „Twój biznes, nasze wsparcie- doradztwo dla MŚP”, jako możliwe źródło 50% redukcji kosztów usług doradczych z obszarów m. in.: finansów, prawa, księgowości. Wystarczy tylko zgłosić chęć udziału, rejestrując się na platformie www.doradztwomsp.pl. Moderatorem paneli był Wojciech Molendowicz, który to umiejętnie nakreślał bieg toczących się rozmów. Podczas przerwy konsultanci, byli do dyspozycji przybyłych przedsiębiorców, aby udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania.

Wszystkich zainteresowanych, którzy nie mogli być obecni podczas Konferencji, zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami:

Karolina Piątek::nr tel.: 728 422 364
Petro Bratko:nr tel.: 728 422 362              adres e-mail: doradztwomsp@ekoconsultant.pl
Piotr Grzejdziak:nr tel.: 728 422 361

Galeria zdjęć:

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy dnia, która została nagrana w związku z Konferencją „Wsparcie dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw” w Nowym Sączu:

Bookmark and Share
Partnerzy:
Systemy ERP
4audyt
Stowarzyszenie doradców gospodarczych
Polska Izba Firm Szkoleniowych
British Polish Chamber of Commerce