Księgowość w Comarch ERP Optima / CDN Optima

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima - Księgowanie fakturyComarch ERP Optima - Naliczanie wynagrodzeńComarch ERP Optima - Obrotówka

Comarch ERP Optima / CDN Optima to program do zarządzania firmą posiadający budowę modułową, co zapewnia dużą elastyczność konfiguracji oraz możliwość rozbudowy oprogramowania w miarę rosnących potrzeb firmy. Program CDN Optima kompleksowo obsługuje wszystkie formy księgowości od ryczałtu i książki przychodów i rozchodów, aż po pełną księgowość. Comarch ERP Optima to wygodne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Nasze doświadczenie

Od wielu lat obsługujemy na tym systemie małe i średnie firmy z branży usługowej, produkcyjnej, handlowej, spożywczej czy transportowej. Do obsługi księgowej wykorzystujemy zarówno nasze systemy, jak i narzędzia  wdrożone u Klienta.

Mając na uwadze duży koszt utrzymania rozwiązań klasy ERP proponujemy również usługę księgową wraz ze zleceniem obsługi systemu. Takie rozwiązanie znacznie zmniejsza koszty, a doświadczenie specjalistów pracujących na co dzień na tego typu narzędziach zapewnia najwyższą jakość usług. Klient nie musi przejmować się drogim utrzymaniem modułu księgowego, aktualizacjami, czy przeprowadzaniem szkoleń, dzięki czemu oszczędza nie tylko środki ale i równie cenny czas.

Sprawdź pozostałe systemy, na których realizujemy usługi księgowe:

Powyższe logotypy zamieszczone zostały jedynie w celach informacyjnych i nie stanowią własności firmy Ekoconsultant.

Bookmark and Share
Partnerzy:
Systemy ERP
4audyt
Stowarzyszenie doradców gospodarczych
Polska Izba Firm Szkoleniowych
British Polish Chamber of Commerce