Księgowość w UNIT4 Coda Financials

UNIT4 Coda Financials - DelegacjeUNIT4 Coda Financials - FakturyUNIT4 Coda Financials - Raporty, dokumenty zaksięgowane

UNIT4 Coda Financials to sprawdzone rozwiązanie wspierające firmy spotykające się z częstymi i gwałtownymi zmianami biznesowymi na całym świecie. Pozwala efektywnie zarządzać przedsiębiorstwem oraz zapewnia bezpośredni dostęp do informacji. UNI4 Coda Financials przeznaczony jest dla średnich i dużych instytucji finansowych i firm handlowo-usługowych.

Nasze doświadczenie

Od kilku lat obsługujemy na tym systemie średnie i duże firmy z branży handlowo-usługowej. Do obsługi księgowej wykorzystujemy zarówno nasze systemy, jak i narzędzia wdrożone u Klienta.

Mając na uwadze duży koszt utrzymania rozwiązań klasy ERP proponujemy również usługę księgową wraz z zleceniem obsługi systemu. Takie rozwiązanie znacznie zmniejsza koszty, a doświadczenie specjalistów pracujących na co dzień na tego typu narzędziach zapewnia najwyższą jakość usług. Klient nie musi przejmować się drogim utrzymaniem modułu księgowego, aktualizacjami, czy przeprowadzaniem szkoleń, dzięki czemu oszczędza nie tylko środki ale i równie cenny czas.

Sprawdź pozostałe systemy, na których realizujemy usługi księgowe:

Bookmark and Share
Partnerzy:
Systemy ERP
4audyt
Stowarzyszenie doradców gospodarczych
Polska Izba Firm Szkoleniowych
British Polish Chamber of Commerce