Księgowość w Microsoft Dynamics AX / Axapta

Microsoft Dynamics AX

Microsoft Dynamics AX - Lista klientówMicrosoft Dynamics AX - Lista pracowników

Dynamics AX / Axapta to lider wśród systemów ERP, umożliwiający zarządzanie kontaktami z klientem, finansami, projektami, zasobami ludzkimi, a także raportowaniem i analizami w nieograniczonej ilości filii przedsiębiorstwa, uwzględniając pracę w wielu walutach i językach. Elastycznie dopasowuje się do wymagań klienta.

Zarządzanie finansami w systemie Microsoft Dynamics AX umożliwia zautomatyzowanie najważniejszych procesów finansowych w firmie, co pozwala zwiększyć efektywność pracy.

Moduł Księgowy umożliwia lepsze zrozumienie struktury kosztów działalności biznesowej, dzięki czemu można szczegółowo mierzyć wydajność ekonomiczną oraz rentowność operacji i jednostek biznesowych. System ten dedykowany jest dla przedsiębiorstw średnich i większych.

Nasze doświadczenie

Od wielu lat obsługujemy na tym systemie średnie i duże firmy produkcyjno-handlowe. Do obsługi księgowej wykorzystujemy zarówno nasze systemy, jak i narzędzia  wdrożone u Klienta.

Mając na uwadze duży koszt utrzymania rozwiązań klasy ERP proponujemy również usługę księgową wraz ze zleceniem obsługi systemu. Takie rozwiązanie znacznie zmniejsza koszty, a doświadczenie specjalistów pracujących na co dzień na tego typu narzędziach zapewnia najwyższą jakość usług. Klient nie musi przejmować się drogim utrzymaniem modułu księgowego, aktualizacjami, czy przeprowadzaniem szkoleń, dzięki czemu oszczędza nie tylko środki ale i równie cenny czas.

Sprawdź pozostałe systemy, na których realizujemy usługi księgowe:

Powyższe logotypy zamieszczone zostały jedynie w celach informacyjnych i nie stanowią własności firmy Ekoconsultant.

Bookmark and Share
Partnerzy:
Systemy ERP
4audyt
Stowarzyszenie doradców gospodarczych
Polska Izba Firm Szkoleniowych
British Polish Chamber of Commerce