Księgowość w Macrologic Xpertis

Macrologic Xpertis - Lista płacMacrologic Xpertis - Raporty kartotekiMacrologic Xpertis - Urlop

Macrologic Xpertis to inteligentny system zarządzania przedsiębiorstwem. Wspiera ewidencję i planowanie zasobów przedsiębiorstw, pozwala na efektywne zarządzanie informacją i wiedzą, umożliwia prowadzenie analiz zarządczych, a także pozwala pewnie i efektywnie kształtować politykę personalną firmy. Rozwiązanie to jest dedykowane dla średnich i dużych przedsiębiorstw.

Nasze doświadczenie

Od kilku lat obsługujemy na tym systemie średnie i duże firmy z branży usługowej, produkcyjnej i handlowej. Do obsługi księgowej wykorzystujemy zarówno nasze systemy, jak i narzędzia  wdrożone u Klienta.

Mając na uwadze duży koszt utrzymania rozwiązań klasy ERP proponujemy również usługę księgową wraz ze zleceniem obsługi systemu. Takie rozwiązanie znacznie zmniejsza koszty, a doświadczenie specjalistów pracujących na co dzień na tego typu narzędziach zapewnia najwyższą jakość usług. Klient nie musi przejmować się drogim utrzymaniem modułu księgowego, aktualizacjami, czy przeprowadzaniem szkoleń, dzięki czemu oszczędza nie tylko środki ale i równie cenny czas.

Sprawdź pozostałe systemy, na których realizujemy usługi księgowe:

Bookmark and Share
Partnerzy:
Systemy ERP
4audyt
Stowarzyszenie doradców gospodarczych
Polska Izba Firm Szkoleniowych
British Polish Chamber of Commerce