Księgowość w SAP

SAP - Ewidencja środków trwałychSAP - Faktura kosztowaSAP - Salda odbiorców

SAP jest najpopularniejszym rozwiązaniem tego typu w Polsce i na świecie. System SAP ERP umożliwia podniesienie efektywności firmy we wszystkich kluczowych obszarach zarządzania – od finansów i kontrolingu, przez zaopatrzenie i gospodarkę materiałową, produkcję, sprzedaż i dystrybucję, po zarządzanie kadrami. Moduł księgowy w SAP umożliwia efektywne zarządzanie majątkiem firmy, kontrolę nad budżetem i płynnością finansową, a automatyzacja procesów księgowych zapewnia szybkość i rzetelność w sporządzaniu sprawozdań.  System ten dedykowany jest dla przedsiębiorstw średnich i dużych.

Nasze doświadczenie

Od wielu lat obsługujemy na tym systemie średnie i duże firmy produkcyjno-handlowe, w tym przedsiębiorstwa zagraniczne. Do obsługi księgowej wykorzystujemy zarówno nasze systemy, jak i narzędzia  wdrożone u Klienta.

Mając na uwadze duży koszt utrzymania rozwiązań klasy ERP proponujemy również usługę księgową wraz ze zleceniem obsługi systemu. Takie rozwiązanie znacznie zmniejsza koszty, a doświadczenie specjalistów pracujących na co dzień na tego typu narzędziach zapewnia najwyższą jakość usług. Klient nie musi przejmować się drogim utrzymaniem modułu księgowego, aktualizacjami, czy przeprowadzaniem szkoleń, dzięki czemu oszczędza nie tylko środki ale i równie cenny czas.

Sprawdź pozostałe systemy, na których realizujemy usługi księgowe:

Bookmark and Share
Partnerzy:
Systemy ERP
4audyt
Stowarzyszenie doradców gospodarczych
Polska Izba Firm Szkoleniowych
British Polish Chamber of Commerce