Księgowość w Microsoft Dynamics NAV / Navision

Microsoft Dynamics NAV

Microsoft Dynamics NAV - KsięgowanieMicrosoft Dynamics NAV - WiekowanieMicrosoft Dynamics NAV - Faktura zakupu

Dynamics NAV / Navision to sprawdzone rozwiązanie, używane przez tysiące firm na świecie. Program Microsoft Dynamics NAV wyposażony jest w kompleksowe narzędzia ułatwiające automatyzację i usprawnienie procesów finansowych. Zarządzanie należnościami i zobowiązaniami dostarcza pełnych informacji o dokonywanych transakcjach, a raporty i analizy biznesowe są nieocenione wzglądem zmieniających się warunków ekonomicznych. System ERP dedykowany dla średnich i większych firm produkcyjnych, handlowych, dystrybucyjnych.

Nasze doświadczenie

Od ponad 8 lat obsługujemy na tym systemie firmy produkcyjno-handlowe oraz firmy z branży IT. Do obsługi księgowej wykorzystujemy zarówno nasze systemy, jak i narzędzia wdrożone u Klienta.

Mając na uwadze duży koszt utrzymania rozwiązań klasy ERP proponujemy również usługę księgową wraz ze zleceniem obsługi systemu. Takie rozwiązanie znacznie zmniejsza koszty, a doświadczenie specjalistów pracujących na co dzień na tego typu narzędziach zapewnia najwyższą jakość usług.

Klient nie musi przejmować się drogim utrzymaniem modułu księgowego, aktualizacjami, czy przeprowadzaniem szkoleń, dzięki czemu oszczędza nie tylko środki ale i równie cenny czas.

Sprawdź pozostałe systemy, na których realizujemy usługi księgowe:

Powyższe logotypy zamieszczone zostały jedynie w celach informacyjnych i nie stanowią własności firmy Ekoconsultant.

Bookmark and Share
Partnerzy:
Systemy ERP
4audyt
Stowarzyszenie doradców gospodarczych
Polska Izba Firm Szkoleniowych
British Polish Chamber of Commerce