Księgowość w Comarch ERP XL / CDN XL

Comarch ERP XL

Comarch ERP XL - Rejestr VATComarch ERP XL - Obroty i saldaComarch ERP XL - Lista zamówień

Comarch ERP XL / CDN XL to system, dzięki któremu wszystkie działania w firmie zyskują na efektywności. Obsługa finansowo-księgowa w systemie Comarch ERP XL to nie tylko obowiązkowa ewidencja zdarzeń gospodarczych. Narzędzie to pozwala nam na kompleksową analizę sytuacji całej firmy. Dedykowany dla dużych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych i usługowych.

Nasze doświadczenie

Od wielu lat obsługujemy na tym systemie średnie i duże firmy z branży usługowej, produkcyjnej i handlowej. Do obsługi księgowej wykorzystujemy zarówno nasze systemy, jak i narzędzia  wdrożone u Klienta.

Mając na uwadze duży koszt utrzymania rozwiązań klasy ERP proponujemy również usługę księgową wraz ze zleceniem obsługi systemu. Takie rozwiązanie znacznie zmniejsza koszty, a doświadczenie specjalistów pracujących na co dzień na tego typu narzędziach zapewnia najwyższą jakość usług. Klient nie musi przejmować się drogim utrzymaniem modułu księgowego, aktualizacjami, czy przeprowadzaniem szkoleń, dzięki czemu oszczędza nie tylko środki ale i równie cenny czas.

Sprawdź pozostałe systemy, na których realizujemy usługi księgowe:

Powyższe logotypy zamieszczone zostały jedynie w celach informacyjnych i nie stanowią własności firmy Ekoconsultant.

Bookmark and Share
Partnerzy:
Systemy ERP
4audyt
Stowarzyszenie doradców gospodarczych
Polska Izba Firm Szkoleniowych
British Polish Chamber of Commerce