Księgowość w IFS

IFS - Faktura zakupuIFS - Plan kontIFS - Raporty kasowe

IFS  to przyjazne dla użytkownika oprogramowanie, które usprawnia cztery kluczowe procesy: zarządzanie usługami i majątkiem, projekty, produkcję i zarządzanie łańcuchem dostaw. Rozwiązanie księgowe w systemie ERP IFS spełnia wszystkie potrzeby przedsiębiorstwa, oferując pełen zakres funkcji związanych z zasadami rachunkowości, w pełni zintegrowanych z innymi aplikacjami. Złożone procesy finansowe są bardzo przejrzyste, a procedury księgowe elastyczne. System ten dedykowany jest dla średnich i dużych firm.

Nasze doświadczenie

Od wielu lat obsługujemy na tym systemie średnie i duże firmy produkcyjno-handlowe. Do obsługi księgowej wykorzystujemy zarówno nasze systemy, jak i narzędzia  wdrożone u Klienta.

Mając na uwadze duży koszt utrzymania rozwiązań klasy ERP proponujemy również usługę księgową wraz ze zleceniem obsługi systemu. Takie rozwiązanie znacznie zmniejsza koszty, a doświadczenie specjalistów pracujących na co dzień na tego typu narzędziach zapewnia najwyższą jakość usług. Klient nie musi przejmować się drogim utrzymaniem modułu księgowego, aktualizacjami, czy przeprowadzaniem szkoleń, dzięki czemu oszczędza nie tylko środki ale i równie cenny czas. System ten dedykowany jest dla przedsiębiorstw średnich i większych.

Sprawdź pozostałe systemy, na których realizujemy usługi księgowe:

Bookmark and Share
Partnerzy:
Systemy ERP
4audyt
Stowarzyszenie doradców gospodarczych
Polska Izba Firm Szkoleniowych
British Polish Chamber of Commerce